Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
Dennyky
Nojo, my sme s Cajdou jen par dni a par let od sebe. 😀 Dik.
Cajdo
To bylo krasny pocteni, ne kafi, ale k bramboracce. Ty fotky, aaach! Tahle veta, prislo mi, te naprosto vystihuje: Chtěla bych les… chtěla bych v něm zůstat a jen chodit, spát, jíst, ležet na louce a nechat se šimrat trávou do holých nohou nebo pod celtou poslouchat bubnování deště. 🙂 Takovou tu tvou dusi toulavou… 🙂
Takze web zmigrovanej a facha, gratuluju. Ledni medved hlavou dolu – uplne ho vidim, taky rada hraju hru s mrakama.
Jo a docetla jsem vas, epesni fotos zde pribyly, vsecky umelkyne chvalim. 🙂
Esusova
ty vado! Od fčéra přemejšlim, co jsou to ahrefy?? Jako že fakt, nevím, co to má bejt? Je to překlep, nebo přesmyška?
Zadna přesmyška. 😀 To jsou takovy ty veci v pc jazyku, kdyz sem davam neco citovat a ci linkovat. Jim tak rikam, ahrefove odporni, nemam je rada, kor kdyz vyjimecne neco pridavam k sobe na web a ujede mi to.
- Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem Fifi.
- Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem Fifi.