Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#91372
cernej caj

    Denny
    dekuju:) a super fotky, barevny:) nadhera 🙂

    PetraK
    tak to je skvely s domeckem, to ste moc dobre poridili, kdyz se dobre spinka, to je dulezity:)

    a skvela je ta cerna tali podzimo fotka, to je fakt vtipny jak ten podzim je flekaterj:)

    dekuju za prani:) ja taky nevim, kdy presne je fifijova tak sem prala uz tusim kolem vikendu, taky nevim, jeslti to neni moc brzo 😀

    jinak prece do 500m musi byt clovek, o coklu rec nebyla, ne? 😀