Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
29.10.2020 v 13:20
#91372
Denny
dekuju:) a super fotky, barevny:) nadhera 🙂
PetraK
tak to je skvely s domeckem, to ste moc dobre poridili, kdyz se dobre spinka, to je dulezity:)
a skvela je ta cerna tali podzimo fotka, to je fakt vtipny jak ten podzim je flekaterj:)
dekuju za prani:) ja taky nevim, kdy presne je fifijova tak sem prala uz tusim kolem vikendu, taky nevim, jeslti to neni moc brzo 😀
jinak prece do 500m musi byt clovek, o coklu rec nebyla, ne? 😀