Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
29.10.2020 v 13:03
#91370
Nejlepší je třetí (strom se sluníčkem) a čtvrtá. Stromem bych se chlubila všade, kdybych takovej vyblejskla.
- Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem kachna.