Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
26.10.2020 v 19:47
#91187
Tak to vypada ze bude zakaz nocniho vychazeni.
Denny
Psa nikdo vencit nezakaze, ale taky muze nastat to co jinde, ze budes vencit max pul kilaku od baraku, nekde to bylo i 200 metru
A jako von se nejakej udavac vzdycky najde kdybys sla o sto metru dal