Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
23.10.2020 v 14:49
#91167
koronavirová diskuse:
„Vyhoď to do plastů, ne do koše“
„Nemůžu šahat do koše, je koronavirus“
„To je náš koš, ten koronavirus nemá“