Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#91126
kachna

    Včera večer:
    „Mamí, my máme v pokoji myš“
    „Tak si tam dejte pastičku“
    Pastička nastražena
    Hovor v poledne
    „Mamííí, tak už jsme chytily tu myš, ale Amálka si jí někam odnesla i s pastičkou“
    Hovor po příchodu (Kačenka)
    „Tak už jsme tu myš našly a uklízet to teda nebudeme. Teda ona to je už spíš taková polomyš“

    A jeden on-line výukový, se kterým se mi Kačenka chlubila (já jsem v práci, speciální školy stále fungují)
    U: „Děti, zítra si přineste na výuku nějaké zvířátko“
    K: „Můžu si přinést Tatarku?“
    U: „Kdo nebo co je Tatarka?!“
    K: „To uvidíte“
    (Tatarka je morče a paní učitelka má pět synů, takže myslím, že zvládne ledacos)