Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
22.10.2020 v 17:05
#91126
Včera večer:
„Mamí, my máme v pokoji myš“
„Tak si tam dejte pastičku“
Pastička nastražena
Hovor v poledne
„Mamííí, tak už jsme chytily tu myš, ale Amálka si jí někam odnesla i s pastičkou“
Hovor po příchodu (Kačenka)
„Tak už jsme tu myš našly a uklízet to teda nebudeme. Teda ona to je už spíš taková polomyš“
A jeden on-line výukový, se kterým se mi Kačenka chlubila (já jsem v práci, speciální školy stále fungují)
U: „Děti, zítra si přineste na výuku nějaké zvířátko“
K: „Můžu si přinést Tatarku?“
U: „Kdo nebo co je Tatarka?!“
K: „To uvidíte“
(Tatarka je morče a paní učitelka má pět synů, takže myslím, že zvládne ledacos)