Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

Mirka D.
že to mám z toho minulýho týdne,jak mě 2 dny byla fest zima do noh

jo jak člověk prochladne, je to hned. Já to měla teď – chodila jsem v mokrejch botách a výsledek se dostavil dle očekávání 😀 ucpanej nos, bolavý ucho, naložila jsem se do vany, pila a kloktala Vincentku, kterou tu zmiňuje Maya a rvala do sebe céčko, a dobrý. Ovšem jsem zvědavá na sebe v nejbližších dnech, páč jsem včera s návštěvou poletovala venku na zahradě jen ve svý krátký bundičce, co v ní chodím do práce- páč jsem jela rovnou z práce. A to mi teplo teda místy taky nebylo. tak uvidíme, jak sem vodolná 😀 . Tož ať je Ti brzo líp.

Fifi
tak co? ses uvitamínovala?? Paběrkování zeleniny můžu enem závidět

já tam ty včelky s tím psím provozem nechci, to by nedělalo dobrotu.

Nebo se domluvite s pani luhu a haju a muzete vcelina zrekonstruovat a presunovat tam nekde? Casem, v klidu, az se zcela zabydlikujete.

tohle nás napadlo taky okamžitě :-), problém je, že by se to muselo přesouvat jedině jeřábem 😀 je to opravdu velký domek, nevím, zda jsi to na fotkách zaregistrovala. Jsou tam nejen úly, ale celý zázemí.

Maya
jo, jakmile ten stres překročí určitou hranici, organismus se vypne, aby neumřel – což se taky pochopitelně může stát.
Solo se přehodila do módu – jak jsem psala – už je mi to všechno jedno, dělej se mnou co myslíš. Možná, kdybych měla víc zkušeností, nemusela jsem se pak tak bát, že by se mi vytrhla a utekla, ale nechtěla jsem to riskovat, to už bych ji pak nechytila. Ale jak byla v domečku z tašky, tak pak totálně odpadla.

kže vždycky jen profrčíme kolem, na zahradě se psama bych to nechtěla ani omylem

jojo, oni si to hlídají, dokážou být někdy nevrlí i na “páníka” , když je moc ruší. A ohařiska tam poletujou pořád. My uvažovali jednu chvíli vzhledem k situaci včelstev v republice i nad tím udělat úly na chalupě na louce, ale to je zase to stejný, ohařiska se tam pohybujou po celým prostoru a to nejde.