Odpověď na: Podzimní fórum :-) Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-) 21.10.2020 v 22:07 #91060 Fifi Vidis, uz ma Solo/Solistka novej domov? Na to jsem se chtela uz tuhle optat. A prcham, neco me hryze do lytek…