Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
20.10.2020 v 13:33
#90980
enem nevim, proč je to v sekci pro ženy
asi by si to chlap nekoupil?
(což mě mrzí, bych to Michalovi koupila, kdybych věděla, že ho to pobaví)