Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90941
Denny

    Mrazivé ranko z díí píí,
    tak snad dnes bude bez chcance a vystrčí pařáty solonce.
    A já si udělala Ježíška jupíky.
    Člověk by se měl umět trochen potěšit v této těžké době, že 🙂
    Prostě jsem jí s tím stromem musela mít.
    Původně jsem chtěla košily na zapínání (stejnou) ale ta je dvojitá a myslím,
    že by mi v ní bylo vedro, tohle je taková lehká vzdušná hálena 🙂
    A taky už mám vybraného Jéžiška, páč Richard Müller má nové CD !

    Jo o snech mi ani nemluvte, dnes v noci jsem se 3x vzbudila úplně vopocená.

    Attachments: