Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
20.10.2020 v 5:44
#90941
Mrazivé ranko z díí píí,
tak snad dnes bude bez chcance a vystrčí pařáty solonce.
A já si udělala Ježíška jupíky.
Člověk by se měl umět trochen potěšit v této těžké době, že 🙂
Prostě jsem jí s tím stromem musela mít.
Původně jsem chtěla košily na zapínání (stejnou) ale ta je dvojitá a myslím,
že by mi v ní bylo vedro, tohle je taková lehká vzdušná hálena 🙂
A taky už mám vybraného Jéžiška, páč Richard Müller má nové CD !
Jo o snech mi ani nemluvte, dnes v noci jsem se 3x vzbudila úplně vopocená.
