Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90932
PetraK

    černej čaj

    ja si nasiju, ale dekuju ?

    no nejni v tomhle případku vůbec zač 🙂
    doufám, že ti bude brzo líp

    Maya
    ,no my se budem taky stehovat a budem v kanclu 4
    🙁 grrr, to je pěkně blbá změna, ale možná to v tuhle dobu neudělají a nebo to bude tak, že se budete střídat a ve čtyřech tam stejně nebudete?

    valim dom, jedeme co? makat 🙂