Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Zde taktéž mrdolí jako v Dípí v údolí a proto a taky proto, že je fšade kolem spousta negativních zpráv sem si přečetla jednu sice starou ale milou zprávu Zvířetnickou pozitivní

https://neviditelnypes.lidovky.cz/zviretnik/pupici-tri-kralove.A080909_213804_p_zviretnik_dru

taky bysem chtěla potkánky, ale když voni člověka vopustěj moc brzo. Ale jsou to úžasný a inteligentní zvířátka.

Jo a ! Venčim ráno psa baskervílskýho. Páč Tali dostala svítící vobojek a jak vona má tu hlavu tmavou a tělo flekatý uďálo to zajímací efekt, vypadá jak pes bez hlavy s votevřenou dírou do krku 😀 . Rumoušek zatím ešče nesvítí, páč jednak von to nepotřbuje, páč je ten nejhodnější, ale dostane ho kvůlivá lidem aby vědíli, že ve tmě něco je a nepřerazili se vo něj 😀 ale musí mu ho Brtnik zkrátit, páč je obří. Ten vobojek, Rumoušek je trpaslíček. A my se dneska ráno spolu popraliii děěěsně moc sme se servalííí, jako ti dva servalovééé! 😀

Dennyky

A ta šlupka chutná jak?
😀 😀
výbornej komix. Tali taky ráda banány, Rumíček- malej chemik bohužel ne, páč vono mu to je cejtit acetónem, že jo. Ten banán má specifickou vůni, tak von ho nechce.

Mirka D.
a Martin-a co vlastně hledá?nehledá tohle?
a vytáhne z kapsy bundy činku-co jsem jí tam pohodila…

Výbornej tah todlencto!!

to je jak Brtnik dneska – odchází do práce, volám na něj – máš tady chleba! Ne ten je Tvůj. odpoví mi, aby mi pak z práce volal, že si zapomněl doma svačinu 😀

Betty skoro celou vycházku na volno,a valila jak za mlada-na zavolání-holky-lehni-na dálku+ke mě
jéé to vona si to holka užila, co? 🙂 sééš hodná, že ji bereš taklenc do party.

Maya

jak dopadlo servisování??

Petrs01
jáá ti nechutně závidím možnost brát si čokle do práce, to bych byla ščastná jako blecha totiž. Aspoň někdy , kdyby to šlo. Já si tak užila,když jsem tu měla nakvartýrovanou Solo!