Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

MirkaD

Fifi-no,s těma botama je to divný-ty jedny byly zimní ktníkový na zip s Penny-s vrchu nepromokaly,a zespod mokrý,při tom nikde prasklina….
ty kozačky,koupený za 100kč před šesti lety u tamanů,brval jsem je v zimě o víkendu v BK,když sem šla s holkama někam,nebo do města,prostě sem dojela v zimním psím oděvu-šustáky,bunda,boy,převlikla bundu-co tam měla na slušno,navlíkla gatě co sem měla v batohu sebou,a kozačky a šup za holkama,nebo do města-no a s Dafi ve psím,no
jenže už pžed rokem s těch kozaček začala odpadávast kůže nalýtkách,ale na nohách dobrý,nepromokaly,neklouzaly,teplý,akorát na zemi kousky kůže při obování
no a dnes podrážka pááápáááá,
no,a tak vydržely dlouho,i když byly víkendový…
jo tak s oblíkáním to mám taky tak-když je psovi kosa,tak holt obleču
v BK sem neoblíkala Kima,Killy-v kotci,přes zimu zarostlá,ale pak,protože klepala na cvičáku kosu,tak ji mamoška uháčkovala svetrr+udělala bundičku
to se ještě na cvičáku bývalo celý dopo
no a před tím sem ji kupovala v bazaru teplájkovku na mimčo-za 35 kaček-kombinéza pěkně na celý tělo s tučnákama na patenty-slušela jí…
Kim celý život bez oblečku,no ono za svazarmu taky nic moc nikde nebylo…
ale na starý kolínka vyfasovabundičku
no Dux měl bindičku jen do kotce,po Kimovi ,do deště
Gero-x let nic-a poté co jsem s otrimovaným psem djrla do Bk do sněhové vánice tak se koupil svetřík s šustákem navrch-to mám doted
no a když byl starej a nemocnej tak šustákovka s ddělávacím beránkerm-to má ted Žeryk
Dafi sem nechala ušít obleček poé,co na mě v prosinci lidi zíraly jak na vraha-Dafi se klepala zimou u vlaku-do té doby na vycházkáách nic,ptotože v pohybu,že
no a na tom,je divný to,že,když stojíme v zimě u vlaku,tak se klepe zimou i oblíklá:-(((-prostě jak stojí tak kosí i oblíklá….-v zimě-to máme stejný…
a pak se klepe doma,když nemá pořádně vysušený fénem,nebo něčím nohy do sucha..jak je má trcohu vlhký,tak za chvíli leží a klepe se v pelíšku…