Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
14.10.2020 v 14:05
#90788
černej čaj
normalne ja ted zjistila, ze dychacaku se mam nadechnout pred zatezi,
aha? já to taky pochápla tak jak říkáš – že taková ta bombička se používá v případě potíží 😮