Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
13.10.2020 v 21:19
#90741
Fifi
no jo, píšu v průměru, malý se zvedli víc, větší míň a navíc bych řekla, že brácha už má množstevní slevu 😀 už jí teda mají doma?