Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
12.10.2020 v 22:52
#90694
PetraK
no to nevim, to je teda vtipny, ja nosim kličky v kapse, to abych si davala bych, jinak bych musela jit domu pesky pro druhej klic 😀