Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90693
MirkaD

    tak to jo
    ,to o dovči se bude vycházkovat -takže žíádná změna,akorát žádný zastávky na kafe,tak doma ušetříme….
    dnes na odpo milion palet…ještě jich dost zbylo,hodně záakazníků,hodně vybalování a málo zaměstnanců-od 5 hodin zase dva+zzástupkyně