Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

já tu jezdim jak ten Rumouš s plyšákem! A čas letííí a letíí a venku lítá listí a je tam docela hezky, škoda, že to nevydrží přes celej víkend. Aspoň zejtra by mohlo. Těším se, jak dneska okouknu práci pánů topenářů. Dneska by měly být přípravy hotový – možná i jeden radiátůrek bude? Ale to nevím, ešivá sem dobře pochápla a za 14 dní to v tý nový části bude komplet. To už bude mít Brtnik hotový s technologickejma přestávkama ty okenní rámy vč. betonování parapetůch, takže se bude topiti. Asi teda. A tím pádem se bude už i zdíti. Juchajdá.
Taliprdová má vojenskej režim a je zaražená jak dvacet prdů najednou. ale šlape. Každopádně je to teda vopruzový velmi. I proto jsem tak ráda, že jsme měli s Rumouškem včerejšek pro sebe a mohnuli jsme volně volnými býti 😀

Ad opatření – je jasný, že opatření být musí,jinak se zdravotnictví opravdu zahltí, to jako by asi mělo být jasný každýmu, já se toho nezříkám ani náhodou, ale přijde mi švihlej jednak ten přístup – viz to jak zmiňovala kachna- něco vám zakážeme, ale ešče vám neřekneme co, jen naznačíme! Tak to je snad úplně zbytečný a pak ten výmysl s tím, že se bude testovat celá republika a nažeme všechny k praktickýmu lékaři, to je ale taková hovadina, že to nemá obdoby.Páč kdo to do tý doby neměl, tak si to tam pořídí a jako prvního vyřadíme ze hry samotnýho praktickýho lékaře!!! Výbornej nápad!! Tohle mě zvedlo ze židle jako moc, moc, stejně jako to-kdo bude mít očkování- nemusí mít roušku, páč kurva jako jehehééé, jak to chtějí dokazovat? Nějakou židovskou hvězdou na klopě???? 😮 to je směšný tohleto a naprosto to sundavá nějakou ještě zbytkovou víru lidí v to, co se musí.

Petrs01
nebo se smiř s tím, že tady něco je a bude a můžeš to chytit.

ale o tohle přece nejde – to každej ví, že to chytit může, jde o to udržet v běhu přece zdravotnictví, páč kdyby mělo zdravotnictví neomezenou kapacitu, tak nikdo žádný opatření dělat nebude.
že to je v řiti pro spoustu lidí už teď a bude i pro nás, kterých se to jakoby momentálně netýká, to je jasný.
ale já sama za sebe nechci, a to ani v případě, že bych měla tak ohromnou imunitu, že by se mě to netýkalo – aby bylo zdravotnictví v situaci, kdy už to bude v hajzlu, protože nechci aby nikdo z mých blízkých byl pak ten, na koho to nevyjde.