Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90558
Petrs01

  jsme “nejlepsi”

  ne, jsme ještě lepší, ty čísla jsou jen špička ledovce. Ve skutečnosti je nakažených mnohonásobně víc.

  neshodneme se

  Neshodneme. Zavři se a – zůstaň zavřená, protože to nepřejde, nezmizí, neodpochoduje na rozkaz plukovníka. Tak jako nevymýtíš chřipku. Jak dlouho se budeme schovávat? Když chceš příměr k blechám, tak je to jako bys zakázala chodit psům do lesa, protože tam jsou blechy. Jsou a budou, nedokážeš udělat planetu či republiku blechoprostou, nezmizí když tam půl roku nepůjdeš. Takže ano, buď neber psa do lesa, nebo občas chytí blechy. Buď vůbec nevycházej, nebo se smiř s tím, že tady něco je a bude a můžeš to chytit. Dělej rozumné maximum abys to nebezpečí zmírnila, ale žij.
  Do obchodů budem chodit po dvojicích, ale v open-space nás může být klidně 40. Zastavíme půlku služeb, ale velké montovny musí jet dál. Jsou povoleny mezinárodní zápasy, ale nesmíš na ně trénovat.

  Spousta dětí se po tomhle roce na sport vykašle. Protože závody jsou motivace. Protože měsíc tvrdě trénovat a měsíc “běhejte sami někde doma”… už se k tomu nevrátí. Noví v téhle době nepřijdou. A u těch pár zbývajících na to rodiče nebudou mít prachy. Jenže to položí trenéry, kluby, nebudou výsledky, nebudou sponzoři, celej sport půjde do kytek. Zespoda, takže se to projeví až po pár letech, kdy už sice budou olympiády, ale nebude kdo by tam jel.