Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90552
Petrs01

  jsem z jinyho sveta?

  asi jo. Při počtech testovaných jsou čísla naprosto nesmyslná. Tři týdny čekání na test když zavoláš doktorovi, že máš jasné příznaky? V jiném případě se rovnou dozvěděl ať si vezme brufen a dá si 14 dní karanténu, že testy nejsou. A vůbec jít se otestovat = vystavit se velkému riziku, že jestli jsem to neměla doposud, tak tam to chytnu určitě.

  Jenomže my nechcípnem na kovida. Chcípnem hlady, protože tyhle šPrýmy potopí ekonomiku. Půlka lidí sedí doma podělaná strachy, druhá půlka třikrát obrací každou korunu, protože už teď řešej jestli jíst nebo bydlet – na obojí nemají. Tak pro jistotu připravíme o práci i ty co ji ještě doteď měli. Koncerty nemuseli zakazovat – tam kde dřív bylo vyprodáno, před zákazem se krčil jen hlouček skalních fandů.

  Není lepší čínský model “tady to už vůůůbec není”? Ono to stejně nezmizí na plukovníkův rozkaz.

  meli by to zrusit

  Myslíš, že ta pravděpodobnost v přechlorovaném prostředí je vyšší, než v hospodách??? Kupodivu pořadatelé, závodníci ani rozhodčí si to nemyslí.

  v ledovy vode reky

  Zimní plavání je o tom, že si závodníci po doplavání vzájemně pomáhají, narvaní u slabých topidel ve společných šatnách. A ač je velká část závodníků v pokročilejších věkových kategoriích, tak kdyby nás nezařízli (sobota proběhne, příští týden už ne), tak jedem dál a problém s nízkým počtem závodníků rozhodně nehrozí.

  Problém je v tom, že Prymula jako sport vnímá maximálně hokej a fotbal. Ne statisíce dětí, které místo tréninku sednou k pytlíku chipsů s telefonem v ruce. Obezita a nízká imunita je přesně to, co teď potřebujem, že jo!