Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90508
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Tak děcka- dneska jsou u nás topenářiiii! Doufám, že už teda tam jsou. Já dneska do Domečku nejedu, páč tam jede Brtnik rovnou z práce- je tam teď i ráno, a bude to tak rychlejší. Já se ovšem flákat nebudu, páč mám na hrbu tím pádem oba ohaře a vzhledem k tomu, že z Tali je zase vážně totální kráva – dneska ráno to navíc vytunila zalezla do křoví a sežrala tam hovno – tak se rozhodně nudit nebudu. Nicméně bude mít dáma vojenskej režim. Což nás teda zase limituje s Rumíčkem – stejně jako vodítko, takže to bude vooosss.. vopruz, pardon 😀 A aby toho nebylo málo………. kouknu ráno do zrcadla a mám radost, že jsem zhubla, pak jsem ovšem zjistila, že se hluboce mýlím 😀 😀 😀

    Attachments: