Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
8.10.2020 v 6:28
#90507
čajdo ptám se tě jako ajťáka, chtěla bych si kopit externí disk kam bych mohla uložit fotos, mělas bys nějaký tip?
Vůbec se v tom nevyznám.