Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90504
Denny

    Bré ráno,
    chjo to zas byly v noci sny. Jako pokaždý to sem nepíšu, ale denně, opravdu denně se mi něco zdá, navíc několik snů nezávislých na sobě. Jako ať už odtáhnou někam do …
    14.10 jsem objednaná k jedné holčině na dornovku, tady v díí píí, prý je šikovná, tak uvidím.
    čajdo
    kámoška je fakt drsná!
    Petrs01
    já teda nemám pocit, že by se Koněf nudila.