Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

Dennyky
to jste právě vobě ?

ale mě jeblo až z ní 😀

Mirka D.
akt bušení dozad,se otočím a Betty na zadních,čapy přední na mě jak boxer v ringu-vysmátej xicht a výraz-já chci taky česááát a hned ted!

😀 pipina malá! 😀 , se tu směju při tý představě, jak se urputně dožaduje svých práv :D.

ale chození v noci dom zas tak fajn nejsou
to bez pochyby, o tom žádná. To já jen, že se psy – a hlavně s některejma, že jo 😀 je to lepší, když na ně člověk vidí.

a jinak si nerozumím s Žerykem…
to chápu. Je to s ním takový “krapet” komplikovanější. Jak mně se kolikrát stejská po Bubi, která byla paní dokonalá – opravdu. Mám prostě ráda, když se se psem člověk domluví a nemusí se dohadovat, to mě nebaví, a navíc to nedělá dobře Rumouškovi, kterej má čistě vižlí duši, pro kterou je to, na co jsou nastavený germáni úplně cizí. Stejně jako mě teda. Te´d mi nedávno říkala Peťa, že její ex – cvičí ohaře na zkoušky – si stěžoval, že má teď v rukou mladou germánku a když ji prostě hned na začátku nezjezdí, tak prostě nefunguje a bere to jako, že na něj může házet bobek. A že ho to nebaví – páč je zvyklej na maďary a francouze. A já se mu nedivím. A jsem ráda, že to takhle nevidím jen já. Potvrdil mi to i ten hovor s myslivcem tuhle, prostě to tihle psi mají nastavený jinak a pokud člověk není na stejný vlně – jako právě ten myslivec, kterej nemá problém přitlačit, tak se s tím psem neshodnete, protože on to pak bere jako rozvolnění. S Tali pokud jedu čistě ve vižlím a čistě pozitivním módu, tak se mi to po čase prostě vrátí jako bumerang, protože ona to nebere jako komunikaci, ale jako to, že člověk povolil, člověk nevyžaduje, člověk netlačí, tak si můžu dělat co chci. A to dlouhodobě člověka prostě nebaví, nebaví a co? Nebaví.