Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
6.10.2020 v 10:33
#90428
Dennyky
navíc jsme měli půl dne volno, páč jaksi nešel proud.
týýýý jofka, to by se mi taky líbilo!!
tady taky prší – na střídačku. Odpoklo by bylo fajn, kdyby si to vybralo tu pauzu na dobu co pojedem do lesůch.
černej čaj
ravda ze pochodit si jen tak cenrrum nemusi.byt marnej napad
ešivá tam nebude moc lidí, tak bych dala starou prahu prostě – ty uličky mají svou atmosféru.