Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

MirkaD

Černejčaj-no,ted sem dojela s odpo-do desítí,byly jsme 2+zástupkyně a já jako druhá chodila na kasu,kjinak jsem uklízela,chystala dopek na druhý den,vybalovala-záda,ruce,zdar….vždycky jsme na odpo aspon o hodinu dýl,protože se to jinak odpo stíhat nedá…
včera jsem teda vyžehlila,umyla koupelku+wc,dnes jen uklidila andulkám,v noci možnáááá vyxtřu
no s tím výletem
z mé strany-blbost v to,že jsem jela,když mě nebylo úpně dobře-krk,hlava-ale tak trochu jsem myslela,že to rozchodím
no a druhá moje blbost-mám jiný styl chůze než zbytek-rodiče+můj tatka
prostě já du,du,du rychle,start-cíl-a taky mám ráda,když su brzo doma,
oni ty výlety natahují i tím,že tam oběd,tam kafe…
ale já si tak neodpočnu,mě vyhovuje vyjet,klidně i v 7/v šest-podle oho kam a jak daleko,taky kvůli vedru jezdíme většinou brzo,no a tak ve tři být doma v posteli v leže-já si v sedě-někde v autě,nebo u kafe na židli neodpočnu
skrčený nohy a tak
takže u mě prostě jet kousek-pak chodit,někde si chvíli sednout pak dom,a doma chvílu lehnout
no,holt jsem s nima 2 roky nikde nebyla,a taky su z té práce sedřenější,unavenější
a jinak-jo máš pravdu-výlet takovej-že by člověk radši odpočíval…jako kdybych šla za barák chvíli ze psama,asi udělám líp
no,ale taky sem chtrěla být s tatkem,když vždycky přijede v dny,kdy nemám volno,a je hlavně s rodiči…no nic
holt na tojhle prostě nemám-ehm i psychicky
ten výlet-tatka se hodně ehm jak to říct…anaží zavděčit rodičům….
tak to bylo taky náročný….-jako,super,že si s nimi rozumí a tak,ale kdyby oni řekli,je to černý,tak i kdyby to byloo bílý tak jim to odkýve….