Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
29.9.2020 v 14:12
#90287
mate nekdo zkusenosti se skype a podobnejma?
budu mit zejtra prvni hodinu angliny online, da se predpokladat, ze je rozumet i bez sluchatek?