Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90286
Maya

    he zubar, mi zrusili termin nekdy v dubnu kdy meli zavreno, ze se mam znova objednat, az tohle skonci, zatim jsem se neobjednala 😀
    cernejcaj
    drzim palce at jen prohlidnou a nic nedelaj
    Denny
    a neznici vono to i ty bakterie co maj v puse bejt?