Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90213
Denny

    PetraK
    mrkni i na tenhle to je barvička, viď?
    Je to bahenní ibišek fakt má květ cca i 25cm

    tvl jste pražští pokusní kjálíci!

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 8 měsíci uživatelem Denny.
    Attachments: