Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
25.9.2020 v 12:04
#90207
Petrs01
jo ta byla na výstavě, prodala jsem 3ks 🙂
Ikdyž ehm to není pampeliška je to taková větší kytí, ale tak je to jedno nakonec.