Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

Maya
kdo je ten klicovej zamestnanec
to je
pán šiditel
managéři
vrátnej
a oučetní

to je jasný 😀

, ale do budoucna to nemá zadnej ucinek
no to je jasný, protože jinak a jiný psy nepotkává. To by ses na to musela zaměřit a zvětšim mu počet setkání s jinými psy a za jiných okolností.

Nedalo by se s těma 3 domluvit nějaký cvíčko? Já si takhle občas z někoho s Tali /ta nevyjížděla, ale byla neovladatelná/ udělala cvičební pomůcku, že jsem je využila, použila. Stejně s Ešátorem po tom napadení.

Mirka
,ještě napiš co s ní měl dělat Martin
😀 to bé mít asi stejnej oučinek, jako s jeho máti, ne? 😀

hodnou Taliprtku závidím a přej
tak víš jak to s ní je 😀 Ono to slovo hodná je v jejím případku dost relativní pojem. Hodná na její poměry, takhle si to řekněme. Ale je pravda, že pokud jsem ve střehu, chodíme si bez vodítka, a to i teď ještě když začla hárat, dneska jsme si zase popoběhli, jak jsme psala – oba byli na volno a pod povelem Tempo. A dobrý to bylo.

nenechala chodit NA VOLNO ČIVAVU,
asi bych se ohradila s tím, že já své psy pak pustím taky a budem koukat, koho to bude bavit dýl 😀
Udělala jsem to – pravda na ulici – protože kráva ze sousedství s křižovatkou jezevčíka a ta svině furt na všechny vyjíždí. Takže když madáme nereflektovala, uďála jsem cvak a Tali měla volníčko 😀 😀 😀 Tím, že vím, že neublíží jsem pak měla jedinou starost, jak ji dostat k sobě, protože to bylo v začátcích. ale od tý doby máme pokoj. Já už se s těma lidma necrcám, nebaví mě jejich idiocie.