Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
23.9.2020 v 11:42
#90108
Mirkad
A nwmuzes rict ze ti je blbe a at de taky nekdy nekdo za tebe?
Jinak fajn pizza i na cokla, to bych vrazdila
Maya
Tak uzivej HO