Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

MirkaD

nno nic,daly jsme si pizzu aperol,a jinak to bylo fajn-konečně jinde než v práci,z psama…no,dojela jsem dom,doma ta večerní vycházka,mimochodem,s Žerykem jsem si na poli dala pak na delším vodítku revírky,zrovna šly po polnačce s borderkou,a on cvičil,nevšímal si jich nic,jen Dafi s Martinem čekala a šrěkala…
no a dnes,volno,tak snídaně,nádobí a na dlouhou vycházkui ze psama-k lípě,pak k Uhřicím polnačkou mezi polama,pak doleva,další již druhý kopeček,první k lípě,
no tak jsem si lehla,že tolik kopců za jednu vycházku ne,Žeryk vedle mě začal válet sudy,si myslel,že taky válelím sudy….
pak zmizl i s Dafi a s Martinem za obzor…
já se za nimi doplazila ke křížku na lavku,daly jsme si jabko s jabloně u cesty a kopec číslo 3 k lesíku ku od lípy,v lesíku jsem si omylem sedla na Dafi na pařez,jsem nečekala,že si tam sedne rychlej než já….
no,pak teda Žeryk lítal s klackem,flákl Dfi po hlavě….šli jsme k lípě a šuoky hupky dolů a dom…
nikde nikdo jen lesáci tam kácí strommy jak o život,teplo vichr
a SMSKY z práce-jestli bych zítra místo ranní,nešla na odpo,že bych musela ráno házet zeleninu-přijde ji hodně-zelenina je težká-bedny s banány,brambory,cibule…
tak,jo,no další tel,jestl bych nešla v pátek,že tak holka co sem za ni šla v pondělí odpo,tak včera a dnes v páci a je jí hůř tak to hce vyležet.a má mít od zítra do po volno,když za ni pudu v pátek….
se picnu…doma veselo,až mi s toho smutno byxlo….