Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Já si fčéra tak, ale tak lůkcusně užilo odpoledne, to mi záviďte. V lese a v polích a sama s nejhodnějšíma ohaříkama. Trošánek jsem jim dala do těla, trošánek mi s tím pomohlo počásko, páč se udělalo horko a na tom poli to pak měli těžší, ale výborný to bylo, krásně mě to nabilo, protože komunikace s Tali byla po dlouhý době suprová.

Cuketová pomatlánka vyšla celkem dobře, jen jsem měla vzít menší cibulku. ale dobrý to je, na rozpečený pečivo – paráda.

Petrs01

Skoro to vypadá, že muž a psi jsou rádi, že už se mnou nemusej někam šlapat celý víkend, ale že se někde uplácnem a já se učím chodit, muž vaří čajíčky a psi se válej
ideálně strávenej čas pro fšechny. Taky bych netušila, že se na to něco kupuje.

Fifijová

Jegrovo drtice mrazu?

😀 😀 výborný pod sukničku, výborný 😀 s poklopcem i bez 😀 , ale na venčení ideální.

ak se zmeni konzistence pevneho sulcu po zamrazeni?
nebude to tak držet pohromadě.

Dennyky

Ráno jsem měla až slzy v očích, navíc si říkám nemocná kráva pořídí si aktivní pižlu a …no prostě no comment

neblázni nemocná krávo 🙂 , zařaď do programu nějaký ty výchovný a cvičební prvky, unavíš jí hlavu a sebe tolik ne. Psí spartakiádu můžeš dělat klidně za domem na louce a pak ji nechat poletovat, dojít ji vyplavat, doma jí dát nějakej ten hlavolámek, zařadit do programu klikr……… ohař nepotřebuje jen lítat, ohař pořebuje taky hodně pracovat.

Jinak teda já slipy
u vás tu úhylárnu obstarává Željko 😀