Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
22.9.2020 v 10:32
#90042
U nás to jsou dementi, stylem : odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil.
V NDR to fungá tak, že každou středu vyhlašují nová nebo ruší některá opatření.
No a vypadá to, že němci s náma zítra skončej…no uvidíme.
🙁 dlouho nehořelo….
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/pozar-saske-svycarsko-les.A200921_131046_zahranicni_kzem
čajdo
sorry jako ale já se s tímhle smířit nehodlám, co budu dělat za 20 let, jezdit na vozejku? Nebo ještě dřív? 🙁