Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#90009
PetraK

    maya
    holt ted vedou levicaci
    levičáci vymysleli společný bombarďáky? 😮

    Jo lidi se mají moc dobře a tak vymejšlej bejkárny místo, aby vymejšleli nějaká záslužný věci. Já mám fakt teorii, že tohle někdo někde vymyslel jako krávovinu a teď se královsky baví tím, jak je svět debilní a skočil mu na to.

    ja myslim ze zvlaste zachranari uz videlo lecco
    jo, to máš vlastně pravdu. Nicméně jsem ráda, že když už jsem se musela obnažovat na veřejnosti 😀 tak že jsem tam stála ve svejch vlastních krajkách a ne v Brtníkovej boxerkách 😀 to bych si připadala trošku jako úhyl. trošku jako hodně. 😀