Odpověď na: Podzimní fórum :-) Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-) 20.9.2020 v 10:54 #89946 cernej caj Mirkad To.je dobre ze v praci bude vnejc a trochu i odpocivej! 🙂