Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#89901
MirkaD

    taktak,to víš-Čajda je přes ty počítače-tak si říkám,když tak píše odborník
    tak já můžu přece někdy taky tak odborně!:D:D:D
    to víš,člověk těma jejíma příspěvkama občas tak chytne inspiraci:D