Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

MirkaD

no my taky ráno v lese-jedna bedla…
na dotazy-kde máš kamarády,přiznej,kde máš kamarády nereagovala
ale šli jsme za lípu dozadu,velký okruh takže serpentinama dolů,ksus k Nevojické vyhlídce a pak zas hrrrr navrch a za hájenkou dolů
tak psi se proběhli,Dafča hopala na pařezy,Žeryk lítal s klackem-my je teda neházíme,může je jen nosit a to do doby,než začně vyštěkávat,že je chce házet,to jde na chvílu na vodítko a smolíček pacholíček
pak vydrhnout rejžákem terasu,vyčesat pséky,Dafině zastřihnout nohy,ofinu,vystříhat uši-má bolák na hubě chudák,nevím ani od čeho
+domácnost
ale po obědě hají a pak čtenářský kroužek
no volno za mnou
PetraK-no já ze psem na zahradu bych měla prpblém,že pokud by to nebyl můj jediný pes,tak bych řešila-jedu na výlet a bez něj,větší vychízka a bez něj,a vůbec vycházka a bez něj–jako,že bych ho ochuzovala o ten čas co bych trávila s tím druhým psem…
starý psi jsem měla až do konce chodící,až třeba poslední měsíc byl o pidi vycházkách
ale jinak ve 14-Gro-ještě měsíc před smrtí před napadením v Blansku zvládal normoš vycházky+si hrál,pak přila křižévatka 10minut od domu,něco jako pitbul
veterina,pak zas veterina,pak rakovina…
u Kima-v jedenácti jsem ho přestala brát na cvičák,že cvičák býval tenkrát celý dopo+cesta tam +zpět pěšky,ale vycházky chodil normálně i delší,pak třeba ještě ve 14 byl na obraně….a vycházky pak kratší,ale je fakt,že už sem ho brávala bez Killy a bez Duxe-a už to bylo-napřed 45 minut s Kimem,pak 20minut rychlé chůze do kopce pro Killy s tou ven,pocvičit,učesat,uklidit kotec a dom zas 20minu rychlé chůze a do toho dest hodin v práci i s dojížděním
Killy mě viděla 4 krát týdně…
Kima sem obírala o svůj čas tím,že už nemohl chodit s náma,takže přijet dom,ze svým psem a pak hrrr za půjčovaným i když mým…
no,uf,je mi z toho blbě ještě ted-uštvaná jak lan…
a kdybych neměla půjčovanou Killy,tak by Kim vždycky smutně nečučel kam zas ve psím jdu pryč bez něj
prostě ten čas mimo práci bych už byla jen ze starým psem…
takže leda ,že by to byl pes jak Maxík,kterej,když jdem ven,tak prchá aby nemusel jít na vycházku a ještě ho nebaví cvičení
všichni mí psi se mohli zbláznit,když sem cvičila s ddruhým psem,i když jdu ze všema 3,a cvičím,tak Betty se cpe,že chce cvičit taky,když jdu i s Mxem,tak ten sedí s výrazem-hlavně at po mě nic necchce,není aportovací,není hrací
aport by se asi naučil přes klikr…
i když jsem s Mxem od mala x let cvičila,tak aporty a přetahování to ho nikdy nebralo,takže jdem ze psama,Max mizí
a když jde s náma tak vím,že mu stačí kousek a cvičím s ním užejen proto aby to nezapoměl,a aby viděl,co je sedni,lehi,čekej a chůze u nohy,protože ze čtyřma psama zas poslušnost vyžaduju…Max je takový celoživotní důchodce…