Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
14.9.2020 v 14:59
#89766
PetraK
no nas bylo v tom kurzu 5 a minulej tejden rekli, ze jen 3, takze me a kolegu dali jinam a mela nas mit tento tyden prvne nejaka Americanka
byl by to kurz ve dvou, takze super
no tak nejni nic
a koukam u vas uz taky, ono to budou rusit takovyhle akce asi všude
ja jsem rada ze zrusili ten kurz komunikace, to mělo bejt cely dny a puldny, bych tam chcipla
hele a co potrebujes za specialni podmínky u psa, kterymu staci jen vylejzt na zahradu? jakoze furt pendlujete mezi trema domacnostma a to by pro nej nebylo idealni? nebo ze byt je blbej a bude az se definitivne prestehujete?