Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#89756
PetraK

    Maya
    tim vir zmizi sam ?
    ano co nevidím, neexistuje

    tohle je podle mě asi to nejlepší co se u nás ke kurvaviru napsalo. Stručně jasně bez emocí.

    Právě jsem v rámci obědový přestávky šla vrátit oblek a rovnou se stavila v řeznictví. Trošek jsem se rozjela, což je výborný v souvislosti s tím, že platba karty zamítnuta 😮 a to i když jsme snížili částku na polovinu, co jsem měla hotovost. To jsem zvědavá, proč jako.