Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
14.9.2020 v 13:04
#89756
Maya
tim vir zmizi sam ?
ano co nevidím, neexistuje
tohle je podle mě asi to nejlepší co se u nás ke kurvaviru napsalo. Stručně jasně bez emocí.
Právě jsem v rámci obědový přestávky šla vrátit oblek a rovnou se stavila v řeznictví. Trošek jsem se rozjela, což je výborný v souvislosti s tím, že platba karty zamítnuta 😮 a to i když jsme snížili částku na polovinu, co jsem měla hotovost. To jsem zvědavá, proč jako.