Fóra › Ostatní › Sraz BREZEN 2020 – sobota 7.3 › Odpověď na: Sraz BREZEN 2020 – sobota 7.3
23.1.2020 v 14:11
#77778
Tak nechci do toho kecat, ale lepší by asik bylo abys jela sama, ať jsme tam prostě jen ti, co se známe. Dyť ty umíš fotit skvěle