Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203894
PetraK

    Kimi – tak to je moc dobře, že si nejedeš to, co třeba já, nebo Míla, to jsem měla strach, že k tomu všemu budeš mít ještě tuhle patálii. Tak naštěstí trochu s venčením může pomoci zahrádka?