Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203893
Kimi

    Průdušky už jsou cajk, nekašlu, nechraptím, jen řvát z plna hrdla ještě úplně nejde, ale to naštěstí nepotřebuju. Ale to nucený válení doma mě štve. Dnes nebyla k dispozici žádná venčící výpomoc, tak jsem musela vyrazit, ale žádná radost to s bolavou ledvinou není.