Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.6.2026 v 12:37
#203893
Průdušky už jsou cajk, nekašlu, nechraptím, jen řvát z plna hrdla ještě úplně nejde, ale to naštěstí nepotřebuju. Ale to nucený válení doma mě štve. Dnes nebyla k dispozici žádná venčící výpomoc, tak jsem musela vyrazit, ale žádná radost to s bolavou ledvinou není.