Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.6.2026 v 11:18
#203891
Ono to hlavne hromada vetu a zvlast na mensich mestech a vesnicich vubec nema tu triletku.
Mam zatejpovanej kotnik a dej se zitra vule bozi. Rovnou mi k tomu vzala chondropaticky koleno a jak me od brezna od sicka boli stehno a kycel to mi trochu vzala taky. Su mumie omotana cervenou.
Xerny kratasy k tomu budou ladit, skoda ze nemam cerveny tricko:D