Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.6.2026 v 10:01
#203889
PetraK
Jo nechavam uz roky ockovat tou jednou multivakcinou, mam s tim dobry zkusenosti, nikdy zadnej problem
Brut
Tak ponuchat stenatecko a zase ho vratit, to je znacka ideal, stejny jako s detma 😀