Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203846
brut

    Musim rict, ze jsem rada za dest. Prselo jemne a tak se dostala voda i tam, kam se vezne nedostane. Snad jeste zaprsi ☺️

    Fifi
    Lepsi neco, nez nic, ale 13mm je malo. Drzim palce, at jeste dorazi voda a poradne vam proleje zahradky

    Milena
    To jsem rada, ze je ti lip. Tyhle hnusy ,co se ted vsude objevuji, akorat cloveka vysili a znici.

    Jo, musim rict, ze stendo, ktere mohu vratit ,me naprosto vyhovuje 🤣 … I kdyz ona je fakt hodna. A hlavne sikovna, takova sprtka 🤣