Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 22:51
#203846
Musim rict, ze jsem rada za dest. Prselo jemne a tak se dostala voda i tam, kam se vezne nedostane. Snad jeste zaprsi ☺️
Fifi
Lepsi neco, nez nic, ale 13mm je malo. Drzim palce, at jeste dorazi voda a poradne vam proleje zahradky
Milena
To jsem rada, ze je ti lip. Tyhle hnusy ,co se ted vsude objevuji, akorat cloveka vysili a znici.
Jo, musim rict, ze stendo, ktere mohu vratit ,me naprosto vyhovuje 🤣 … I kdyz ona je fakt hodna. A hlavne sikovna, takova sprtka 🤣