Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 22:35
#203845
Maya
Ty chaluhy jsou i na Berounce, krasne to kvetlo, ale jezdit na lodi se na tom poradne neda. Bohuzel, jsou tyhle chaluhy temer vsude, kde je mensi hloubka a spadnout do toho nechces. Je to dost hnusny..
Mirka
Kocarek je super napad, kdyz ctu, jak to Daphne ma . Myslim, ze se i tobe ulevi. Jsem rada, ze si zvladla vikend u koni.
Fifi
Teda, ty mas taky veci.. muska v uchu musi byt hodne neprijemny pocit. Ale dobre si zvladla vyplach.