Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 21:12
#203843
Ahoj, Brut,
po ATB mě ty záchvaty kašle přešly. Zahleněnost zůstává, na tu mám teď erdomed a hodně piju. Jinak když bylo nejhůř, brala jsem si na noc prášek na spaní a sinecod.
Štěně v přechodném režimu bych taky brala.