Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 14:57
#203840
Petrs01
No to prave nejde, k tomu voziku se vubec neda dostat
To je proste tak ze ma nekdo velky voci ze si opravi traktor a po par letech ho to prestane bavit
A to mam jeste v kulne traktorovou kabinu a na zahrade vozejk za traktor